Alışveriş Sepetim

BALLISTOL Balsın Şaftol Kundak Yağı

BALSIN Şaftol 50 ml Kırmızımsı Kahve Kundak Yağı
Balsin şaftol (kundak yağı), 50 ml
Eski, kırılgan, her türlü hava şartlarına maruz kalmış kundaklarda bile yeni, ipeksi bir görünüm sağlar. Balsin Şaftol ahşaba su itici özellik kazandırır, çürüme ve küflenmeye karşı korur, damarlaşmasını arttırır ve silikon formülü sayesinde en zor hava şartlarına dayanmasını sağlar. Böylece ahşap prüzsüz ve lekesiz kalır. Balsin Şaftol ceviz kundaklar ve diğer işlem görmemiş ahşaplar için idealdir. Cilasız mobilyalarda da kullanılabilir.
Kullanım Talimatı:
Öncelikle ahşap zımparayla temizlenir. Ahşabın durumuna göre ince veya kalın zımpara kullanılır. Ahşapta ayrılma veya kesik varsa önce bu alanlar kapatılmalıdır. Eğer ahşap pürüzsüz ve bakım yapılacaksa bu uygulamalara ihtiyaç yoktur.
Temiz ve pürüzsüz ahşabımız artık Balsin Şaftol uygulamak için hazır. Uygulama bir parça bez veya fırçayla yapılabileceği gibi şaftolü direk ahşabın üzerine döküp dağıtılarakta yapılabilir. Bu işlemi ne kadar sıklıkla tekrar edeceğiniz, ahşabın ne kadar koyu olmasını istediğinize göre değişir. Uygulamayı yaptıktan sonra, tiftiksiz yumuşak bir kumaş parçasıyla ovalayın.   
Diğer Özellikler
Stok Kodu2B
MarkaBALLISTOL
Stok DurumuFİYAT ALMAK İÇİN BİZİ ARAYINIZ. ( 0533 350 33 36 ) ( 0506 148 77 22 )
2B

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.