Alışveriş Sepetim

Beretta A400 UPLAND Otomatik Av Tüfeği

Lütfen Fiyat Sorunuz
Aynı Gün Kargo
Özellikler
Marka: Beretta
Model: A400 Upland
Gövde: Nikel Kaplama / Gravürlü
Çalışma Sistemi: Gazlı / Yarı Otomatik
Kalibre: 12
Namlu Uzunlukları: 66 / 71 cm
Fişek Yatağı: 76 mm / 3" Magnum
Kapasite: 3+1
Şok: Mobil / 5 Adet
Dipçik & El Kundağı: Seçilmiş Ceviz
Ağırlık: 3 kg
Üretim Yeri: İtalya
Üretici: Fabbrica D'armi Pietro Beretta S.P.A.

Diğer Özellikler
  • A400 Upland modelinde; hızlı ve güvenli geri beslemeyi sağlayan, Beretta'nın kendini kanıtlamış gazlı sisteminin gücü bulunmaktadır.
  • Nikel kaplamalı gövdesi, mükemmel bir av sahne gravürü ile tamamlanmıştır.
  • Yeni dipçik ve kundak tasarımı; tüfeği tutma konforunu arttırmakla kalmaz, genel görünüm ve inceliği öne çıkartır.
  • Beretta A400 Upland; eşsiz bir av deneyimi arayan avcılar için, ileri teknoloji ile klasik bir dizaynın mükemmel birleşimiyle geliştirilmiştir.


1526 yılından gelen tecrübe ile bitmek bilmeyen inovasyon arayışının birleşmesinden doğan optima namlu, çelik ve kurşun saçmaların tümünde mükemmel grupman sağlar. Kurşunun eriyerek namlu iç yüzeyine yapışmasını önleyen hassas yüzey düzleştirme sayesinde kusursuz iç yüzeyi zor kirlenir, kolay temizlenir.
 

Steelium namlu teknolojisi, yılda 500.000 adet namlu üreten Beretta'nın geliştirmiş olduğu namlu işleme yöntemidir. Standart üç alaşımlı çeliği, eşsiz bir namluya dönüştürmek için kullanılan delme, soğuk dövme ve vakum yöntemleri, namlunun saçma ve tek kurşun performansını doğrudan etkilemektedir.
 

Beretta'nın yeni yarı otomatik mekanizmasıdır. Gazlı sistem ve kinetik başlığın mükemmel birleşimi sayesinde %36 daha seri atışlar yapmanızı sağlar. Ayrıca gaz pistonunda kullanılan patentli tasarım sayesinde, mekanik aksam sıradan tüfeklere göre daha uzun süre temizlik gerektirmeden mükemmel çalışır.
 

Mikro hücreli teknopolimer malzemeden üretilen dipçik lastiği. Daha hafif, daha yumuşak ve estetik. Omuzlama sırasında kıyafetinize takılmayan özel yüzeyi sayesinde refleksleriniz kadar, tüfeğinize de güvenebileceksiniz.
Diğer Özellikler
Stok KoduA400 UPLAND
MarkaBERETTA
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
A400 UPLAND

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.