Alışveriş Sepetim

Beretta A400 XTREME UNICO KICK OFF Otomatik Av Tüfeği

Fiyat:
44.100,00 TL
YASA GEREĞİ İNTERNET SATIŞINA KAPALIDIR FİYAT ALMAK İÇİN BİZİ ARAYINIZ. (0533 350 33 36 - 05061487722 )
Özellikler
Marka: Beretta
Model: A400 Xtreme Unico Kick Off Sentetik
Çalışma Sistemi: Gazlı / Yarı Otomatik
Kalibre: 12
Namlu Boyu: 66 / 71 / 76 cm
Fişek Yatağı: 89 mm / 3,5" Super Magnum
Şok: Mobil / 3 Adet
Kapasite: 3+1
Dipçik & El Kundağı: Sentetik
Nişangah: Fiber Optik Arpacık
Ağırlık: 3,5 kg
Üretim Yeri: İtalya
Üretici: Fabbrica D'armi Pietro Beretta S.P.A.


Universal fişek yatağında yenilik ve iyileştirme sonucunda 24 - 64 gram arası tüm fişeklerde tüfeğiniz mükemmel bir şekilde çalışma sağlar.


Beretta'nın otomotiv sektörüne benzer teknolojileri kullanarak geliştirdiği geri tepme önleyici sistemidir. Bu sistem sayesinde geri tepme kuvveti eşit olarak dağılır, dolayısıyla namlu şahlanması minumuma iner.
Kick-Off Mega versiyonu özel olarak avcılık için tasarlanması sebebiyle daha fazla avantaj sağlamaktadır.


1526 yılından gelen tecrübe ile bitmek bilmeyen inovasyon arayışının birleşmesinden doğan optima namlu, çelik ve kurşun saçmaların tümünde mükemmel grupman sağlar. Kurşunun eriyerek namlu iç yüzeyine yapışmasını önleyen hassas yüzey düzleştirme sayesinde kusursuz iç yüzeyi zor kirlenir, kolay temizlenir.
 

Steelium namlu teknolojisi, yılda 500.000 adet namlu üreten Beretta'nın geliştirmiş olduğu namlu işleme yöntemidir. Standart üç alaşımlı çeliği, eşsiz bir namluya dönüştürmek için kullanılan delme, soğuk dövme ve vakum yöntemleri, namlunun saçma ve tek kurşun performansını doğrudan etkilemektedir.
 

Beretta'nın yeni yarı otomatik mekanizmasıdır. Gazlı sistem ve kinetik başlığın mükemmel birleşimi sayesinde %36 daha seri atışlar yapmanızı sağlar. Ayrıca gaz pistonunda kullanılan patentli tasarım sayesinde, mekanik aksam sıradan tüfeklere göre daha uzun süre temizlik gerektirmeden mükemmel çalışır.
 

Mikro hücreli teknopolimer malzemeden üretilen dipçik lastiği. Daha hafif, daha yumuşak ve estetik. Omuzlama sırasında kıyafetinize takılmayan özel yüzeyi sayesinde refleksleriniz kadar, tüfeğinize de güvenebileceksiniz
Diğer Özellikler
Stok KoduA400 XTREME UNICO KICK OFF
MarkaBERETTA
Stok DurumuYASA GEREĞİ İNTERNET SATIŞINA KAPALIDIR FİYAT ALMAK İÇİN BİZİ ARAYINIZ. (0533 350 33 36 - 05061487722 )
Garanti (Yıl)2
A400 XTREME UNICO KICK OFF

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.