Alışveriş Sepetim

KRYTAC Trident MK2 CRB GREEN AEG

Fiyat:
8.806,45 TL
YASA GEREĞİ İNTERNET SATIŞINA KAPALIDIR FİYAT ALMAK İÇİN BİZİ ARAYINIZ. (0533 350 33 36 - 05061487722 )
KRYTAC Trident MK2 CRB GREEN AEG - Camo Yeşil
 
 
Özellikleri
  • Krytac billet tarzı Krytac markingli Alüminyum alaşımlı gövde, 
  • Krytac'ın entegre MOSFET'li ünlü Nautilus gearboxu, hızlı değiştirilebilir yay sistemi, 8mm bilyalı rulmanlar,
  • Ayarlanabilir rotary hop-up
  • Her iki elle de kontrol edilebilen atış selektörleri
  • Gerçekçi bolt ve serbest bırakma
  • Defiance TR110 raylı sistem
  • Özel tasarlanmış Defiance motor kavrama, gelişmiş konfor sağlar
  • 6 pozisyonlu Krytac pil bölmeli dipçik

Trident MK2 CRB, yakın mesefaden geniş açık hava senaryolarına kadar her aktivite de tercih edilebilir modern bir Carbine. Trident MK2 CRB, 10.5 namlu ve 10 free floating, DEFIANCE TR110, keymod el kundağına sahiptir.

MK2 alüminyum gövdelerde damgalı KRYTAC logolu markingler modern bir tasarım ön plana çıkar ayrıca tüfekler entegre bir genişletilmiş tetik korumasıyla donatılmıştır. Orijinal olarak tasarlanmış DEFIANCE kavrama, tüfeklerin rahatlığını ve tutuşunu artırır. Ek özellikler arasında, her iki elle de kontrol edilebilen atış selektörü ve KRYTAC rotary hop-up sistemine kolay erişim sağlayan gerçek görünümlübir locking bolt bulunuyor. KRYTAC rotary hop-up, 15 konum ayarına ve ne kadar sekmenin gerekli olduğunu belirleyen hızlı bir referans noktası için numaralandırılmış bir ayar tekerleğine sahiptir. 

KRYTAC ayarlanabilir pil bölmeli dipçik hem nunchuck tarzı pillerler hem de küçük tip lityum polimer brick tip pillerle kullanılabilir. Trident MK2 CRB için üçüncü bir pil seçeneği, dipçik tüpünde bulunan bir stick pildir. Dipçik üzerinde ayrıca iki adet QD askı halkası döner bölmesinin yanı sıra kayış tipi askı ekleri için de bir halka bulunur. Trident MK2 CRB, atış teknolojisindeki en son özelliklere sahiptir ve bunları dengeleryecek dahili bileşenlere sahiptir.

Dahili olarak, Trident MK2 CRB, elektronik sinyalleri düzenlemek ve tetik kontaklarını korumak için entegre MOSFET ile güçlendirilmiş 8 mm bilyalı rulman gearboxa sahiptir. Silindiri çevreleyen dişli kutusunun köşeleri, kırılmayı önlemek için 90 derecelik açıya karşılık düz bir yarıçapa sahiptir. Ayrıca, gearbox muhafazasının sol tarafında, yağlamanın doğrudan dişlilere veya pistona uygulanabildiği küçük bir pencere bulunur, bu pencere aynı zamanda dişli kutusu tamamen monte edilmiş haldeyken geçme açısını incelemek için de uygundur. Ek dişli kutusu özellikleri arasında, şanzımanı tamamen sökmeden yayın değiştirilmesine olanak tanıyan modüler bir yay kılavuz sistemi bulunur. 

KRYTAC piston, dayanıklı, hafif bir polimerden yapılmıştır ve 2'den son dişe kadar 4 metal dişe sahiptir. Silindir kafası, kavrama açısını optimize etmek ve piston tertibatının etkisinden kaynaklanan enerjiyi emmek için genişletilmiş bir lastik tamponla doldurulmuştur. Dişliler için malzeme özellikle çok güçlü olacak şekilde formüle edilmiştir, KRYTAC dişlilerindeki Rockwell test rakamları endüstri normlarından çok daha yüksektir. Tüm aktarm bileşenlerinin kusursuz hareketini ise, yüksüz halde dakikada 30.000 devir yapabilen KRYTAC yüksek torklu motor sağlamaktadır.

Trident MK2 CRB, çok sayıda farklı senaryoda yüksek seviyede performans gösteren en iyi çok amaçlı AEG'lerden biridir.

Üretici: Krytac

FPS Aralığı: 380-400

Renk: Yeşil + Siyah

Uzunluk: 675mm - 787mm 26.5 "- 31" Ayarlanabilir
Ağırlık: 2500g 5.5lbs
İç Namlu: 280mm 6.05mm Çap
Şarjör Kapasitesi: 300BB Hi-Cap M4 şarjör. Tokyo Marui, Matrix, G&P ve diğer uyumlu M4 / M16 Serisi Airsoft AEG Şarjörler ile çalışır
Namlu: 14mm Negatif
Gearbox: Ver 2 Tam Metal, Tamamen Yükseltilebilir
Motor: Uzun Tip
Atış Modları: Yarı / Tam Otomatik, Güvenlik
Paketi İçeriği: Tüfek , Şarjör, Ön ve Arka nişangah, Kılavuz
Pil: 9.6v 1600mAh Kelebek Tipi Dahil değildir. Dean T-plug Kablolu NOT: Pil çıkış değeri 30 amperi geçmemelidir
Hopup: Evet, Ayarlanabilir


Diğer Özellikler
Stok KoduKTAEG-TR2CRB- FG01
MarkaKryTac
Stok DurumuYASA GEREĞİ İNTERNET SATIŞINA KAPALIDIR FİYAT ALMAK İÇİN BİZİ ARAYINIZ. (0533 350 33 36 - 05061487722 )

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.