Alışveriş Sepetim

KRYTAC Trident MK2 PDW GREY AEG

Fiyat:
7.673,74 TL
YASA GEREĞİ İNTERNET SATIŞINA KAPALIDIR FİYAT ALMAK İÇİN BİZİ ARAYINIZ. (0533 350 33 36 - 05061487722 )
KRYTAC Trident MK2 PDW GREY AEG
 
Ünlü KRISS Vector'un yapımcıları olan KRISS ARMS grubu, KRYTAC markası altında yeni Airsoft ürün serilerini duyurarak airsoft topluluğunu kasıp kavurdu. Mükemmelliğin peşindeki tasarımcılar, airsoft profesyonellerin ihtiyaçları doğrultusunda kusursuzluğu arayan bir gearbox geliştirdi.

Trident MK2 PDW, serideki en kompakt tüfek ve yakın mesafeli oyunlardaki maksimum manevra kabiliyeti ve hakimiteti ile öne çıkar. Full metal AEG, kısa bir 5.5 "namlu ve 5" free-floating DEFIANCE TR105, keymod el kundağına sahiptir. DEFIANCE el kundağı, MK2 alüminyum gövdesi damgalı KRYTAC logosu ile modern bir tasarım stiline sahip olan tüfek entegre bir tetik koruması içerir.
 
Orijinal olarak tasarlanmış DEFIANCE kabzası tüfeğin rahatlığını artırır. Ek özellikler arasında, iki elle de kullanılabilen bir atış selektörü ve KRYTAC rotary hopup sistemine kolay erişim sağlayan bir locking bolt sistemi bulunur.

KRYTAC rotary hop-up, 15 ayar ayarına ve ne kadar sekmenin gerekli olduğunu belirlemek için hızlı bir referans noktası için numaralandırılmış  ayar tekerleğine sahiptir. SPR'nin arkasında, iki farklı pil konfigürasyonuna sahip KRYTAC ayarlanabilir dipçik bulunur, nunchuck tarzı piller tüplere sığabilir veya dipçiğin önüne küçük bir lityum polimer brick pil bağlanabilir.
 
Trident MK2 SPR için üçüncü bir pil seçeneği, tampon tüpünde bulunan bir stick tip pildir.
 
Dipçikte ayrıca iki adet QD askı halkasının yanı sıra kayış tipi askı ekleri için bir başka halka bulunur. SPR, uzun mesafeli bir tüfek görünümüne ve ayrıca onu destekleyecek bir enerji üreticisine sahiptir.

Dahili olarak, tabanca, elektronik sinyalleri düzenlemek ve tetik kontaklarını korumak için entegre MOSFET ile güçlendirilmiş 8 mm bilyalı rulmanlı bir gearboxa sahiptir. Silindiri çevreleyen dişli kutusunun köşeleri, kırılmayı önlemek için 90 ° 'lik bir açı yerine yumuşak bir yarıçapa sahiptir. 

Ayrıca, gearbox muhafazasının sol tarafında, yağlamanın doğrudan dişlilere veya pistona uygulanabildiği küçük bir pencere bulunur, bu pencere aynı zamanda gearbox tamamen monte edilmiş haldeyken geçme açısını incelemek için de uygundur. Ek  özellikleri arasında, dişlileri tamamen sökmeden yayın değiştirilmesine olanak tanıyan modüler bir yay kılavuz sistemi bulunur. KRYTAC piston dayanıklı, hafif bir polimerden yapılmıştır ve 2'den son dişe kadar 4 metal dişe sahiptir.

Silindir başı, kavrama açısını optimize etmek ve piston tertibatının etkisinden kaynaklanan enerjiyi emmek için genişletilmiş bir lastik tamponla izole edilmiştir. Gearboxun aksamı için malzeme özellikle çok güçlü olacak şekilde formüle edilmiştir, KRYTAC dişlilerindeki Rockwell test rakamları endüstri normlarından çok daha yüksektir. Gearbox'u ve diğer aksamı kusursuz çalıştıran ise orjinal patentli KRYTAC 30k motordur.

Güç FPS @ 0.20gr  330FPS 

Ana Model M4
Kalibre 6 mm
Uzunluk527/610 mm
Güç kaynağı Elektrik
Hop-up Ayarlanabilir
Ateşleme modu Yarı + Tam otomatik
Malzeme Metal
Ana renk Gri + Siyah
Namlu tipi 14mm Saatin Tersi yönde
Aksesuar / Ray Sistemi Keymod
Ağırlık 2,8 kg
Dış Namlu uzunluğu 5 inç
İç namlu mm  155
İç Namlu çapı mm  6.05
Gearbox V2
Gearbox Rulmanları 8mm Rulmanlar
Dişli oranı 18: 1 Tork
Hızlı değişim yayı Evet
Entegre Mosfet Evet Fabrikada yerleşik
Tetikleme Sistemi Mekanik Anahtar
Motor Yüksek Tork
Şarjör Tipi / Kapasitesi Hi Cap kaydırma / 300 BB
Pil Dahil Değil
Şarj Aleti Dahil Değil
Pil Konektörü Küçük Tamiya


Diğer Özellikler
Stok KoduKTAEG-TR2PDW- WG01
MarkaKryTac
Stok DurumuYASA GEREĞİ İNTERNET SATIŞINA KAPALIDIR FİYAT ALMAK İÇİN BİZİ ARAYINIZ. (0533 350 33 36 - 05061487722 )

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.